Lerneo je dokonalý on-line zážitek, který poskytuje perfektně zpracované online kurzy s našimi nejlepšími odborníky, mezi které patří Tomáš Třeštík, Miloš Škorpil a mnoho dalších. Naše kurzy jsou 100% exkluzivní – vytváříme je přímo pro Vás a nenaleznete je nikde jinde než na webu Lerneo. 

Učební plán kurzu je připraven instruktorem. Každá lekce zahrnuje rozsáhlé profesionálně natočené video a pracovní sešit ve formátu pdf ke stažení. Videa si můžete kdykoli spustit, přerušit i vypnout a dívat se na ně opakovaně tolikrát, kolikrát chcete.

Každý kurz se skládá z 2-5 hodin video výuky a je přehledně rozdělen do několika lekcí. K lekcím se můžete vracet i je přeskakovat podle toho, jak se Vám bude chtít. Výuku tak absolvujete podle svého vlastního tempa. 

Ne. Můžete si určit své vlastní tempo! Naši studenti mají časově neomezený přístup k jak k audiovizuálnímu obsahu, tak i k pracovním sešitům.

Registrace zahrnuje:

  1.  Jedinečné know-how od mistrů v oboru.
  2. Neomezený přístup do každé lekce ve Vašem kurzu.
  3. Stahovatelný pracovní sešit s rekapitulací všech lekcí.

Každý kurz má jedinečnou osnovu vypracovanou přímo lektorem. Pečlivě vybíráme nejvýznamnější osobnosti, které mají k probíraným tématům co říct. Lerneo se zaměřuje převážně na oblasti životního stylu, sportu a gastronomie.

Kurzy a jednotlivé lekce můžete prohlížet na libovolném zařízení podporující internet a v jakémkoli moderním prohlížeči.

Veškeré materiály kurzu si můžete kdykoli prohlížet a vracet se k nim.

Odkudkoliv na světě, pokud tam je připojení k internetu.

Ne, videa stahovat nelze, ale jsou neustále k dispozici ve Vašem účtu, připraveny k opětovnému sledování.

Ano. K dispozici máte u každého kurzu možnost "Koupit jako dárek". Dokonce si můžete zvolit datum, kdy chcete, aby obdarovaný kurz získal. Už se nemusíte bát, že zapomenete své blízké obdarovat, dárek můžete koupit několik měsíců předem a oni dárek dostanou v den, který si zvolíte.

Pro detailní podmínky navštivte náš Reklamační řád, který najdete v sekci "Podmínky užití".

Katalog kurzů Lerneo bude rychle růst, ale proč zatím nezkusit kurz, který v současné době nabízíme? Možná budete příjemně překvapení.

Máte-li návrh pro kurz, neváhejte a zašlete nám e-mail na adresu info@lerneo.cz. Můžete se nám také ozvat na Facebooku. Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať Vám žádný kurz neuteče!

Portál Lerneo je navržen tak, aby byl individuální a nebyl vhodný pro skupinové prohlížení. Při registraci získáte neomezený přístup ke kurzu a jeho materiálům. Žádáme Vás, abyste studijní materiály nesdíleli.

Blog Lerneo najdete zde. Oznamujeme tam nadcházející kurzy a zajímavé informace o lektorech. Nezapomeňte také sledovat naše sociální sítě, ať Vám žádný kurz neuteče!

V pravém horním rohu každé stránky byste měli vidět slova: „Přihlásit se".

Klikněte na položku „Přihlásit se“. Můžete se přihlásit pomocí svého účtu na Facebooku nebo zadejte svůj e-mail a heslo. Až budete hotovi, klikněte na tlačítko "Přihlásit se".

Účet můžete vytvořit kliknutím na položku "Vytvořit účet" v rozbalovacím poli „Přihlášení“.

Pokračujte na stránku profilu, umístěte kurzor myši na jméno profilu v pravém horním rohu a vyberte položku "Nastavení".

Nejprve přejděte do svého nastavení tak, že umístíte kurzor myši na jméno a ikonu profilu v pravém horním rohu libovolné stránky a v rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení“. Jakmile budete v nastavení, vyberte možnost "Změnit heslo". Zde budete muset zadat své aktuální heslo a nové heslo. Po dokončení klikněte na tlačítko „Aktualizovat“ a budete mít zcela nové heslo.

Váš účet lze spravovat stejně, jako byste ho spravovali pomocí stolního nebo přenosného počítače. Jednoduše klikněte na název účtu v pravém horním rohu obrazovky na webu Lerneo a vyberte možnost „Profil“ nebo „Nastavení“.

Pokud jste si všimli jakékoli chyby, oznamte to prosím zasláním e-mailu na adresu info@lerneo.cz a my ji ihned zkontrolujeme. Předem Vám děkujeme za upozornění.

Ale ne! Je nám líto, že chcete odejít. Pokud se vyskytl problém s webem Lerneo nebo kurzem, který jste si vybrali, zkuste nás kontaktovat. Uděláme vše pro to, abychom vám pomohli. Pokud chcete účet smazat, je to velmi snadné. Vraťte se do Vašeho nastavení a v levém dolním rohu klikněte na tlačítko "Vymazat účet". Potvrďte, že chcete účet smazat a je hotovo.

Je nám líto, že se Vaše video nenahrává. Víme, jak je frustrující, když Vám technické potíže zabrání v tom, abyste dokončili lekci. Zde je několik možných řešení, která můžete vyzkoušet:

  1. Zkontrolujte si svůj prohlížeč. Důležité je zjistit, zda máte podporovaný prohlížeč.
  2. Zkontrolujte připojení k internetu. Slabé připojení k internetu někdy může způsobit, že se videa budou načítat pomalu nebo se budou zasekávat.
  3. Vymažte mezipaměť. Pouhé vymazání některých údajů a souborů cookie může tento problém vyřešit.
  4. Pokud žádný z těchto kroků problém nevyřešil, můžete nám vždy poslat e-mail na adresu info@lerneo.cz a my Vám pomůžeme tento problém vyřešit!

Kvalitu videa můžete upravit tak, že kliknete pravým tlačítkem myši na samotné video a zvolíte požadovanou kvalitu videa z nabídky. (Pouze pro stolní počítače) Nastavení kvality videa může pomoci při načítání nebo při pomalém nahrávání videa.

Všechna videa a další obsah jsou podporovány v zařízeních Android a iOS.

Ačkoli může být video označeno jako sledované, můžete na něj stále kliknout, abyste ho mohli sledovat znovu.

To je snadné! Při přehrávání videa umístěte ukazatel myši na video, poté se Vám zobrazí lišta v dolní části. Na pravé straně lišty uvidíte bílou obdélníkovou ikonu, na kterou můžete kliknout, abyste použili režim celé obrazovky.

Chcete-li opustit režim celé obrazovky, můžete znovu kliknout na toto tlačítko nebo jednoduše zmáčknout klávesu Escape na klávesnici.

Jakmile jste si zakoupili kurz, můžete najít jeho obsah v části na stránce koupeného kurzu. Po přihlášení klikněte na Vaše jméno v pravém horním rohu a vyberte položku "Profil". Zde najdete seznam zakoupených kurzů.

Na stránce kurzu najdete plán lekcí. Zde můžete vybrat lekci, kterou chcete zobrazit.

Plán lekcí najdete na stránkách jednotlivých kurzů.

Můžete si stáhnout například speciálně navržený pracovní sešit, který obsahuje shrnutí všech lekcí, ale bohužel nemůžete stáhnout video lekce do svého počítače. Dobrou zprávou však je, že k videím máte časově neomezený přístup.

Při zápisu do kurzů Lerneo budete mít neomezený přístup k veškerému obsahu. Pokud se již kurzu nechcete účastnit, můžete se přestat přihlašovat nebo můžete Váš kurz reklamovat.

Pokud máte vážné problémy s nákupem kurzu, kontaktujte nás na adrese info@lerneo.cz nebo nám zavolejte na 775 865 305.

Zde je několik základních řešení, která Vám mohou pomoci:

  1. Ujistěte se, že jste zadali správně všechny potřebné informace. Nejběžnějším důvodem, proč platba neproběhne bývá překlep.
  2. V tuto chvíli přijímáme pouze karty MasterCard a Visa.
  3. Už jste kurz jednou zakoupili? Nemůžete stejný kurz koupit vícekrát.

Můžete začít tím, že zjistíte, zda jste obdrželi potvrzovací e-mail. Potvrzovací e-mail je nejlepší způsob, jak zjistit, zda tým Lerneo Vaše informace obdržel. Pokud se v doručené poště nezobrazí potvrzení, zkontrolujte složku nevyžádané pošty, abyste se ujistili, že není ani tam. Pokud nemůžete najít e-mail, je tu velká šance, že nákup neproběhl.

Pokud Váš nákup neprošel, zkontrolujte si potrvzovací e-mail o zaplacení nebo si můžete zkusit tento kurz znovu zakoupit.

Pokud platba proběhla v pořádku a kurz se přesto nezobrazuje, kontaktujte nás  e-mailem na adrese info@lerneo.cz či zavolejte na 775 865 305 a my to ihned napravíme.

Kontaktujte nás prosím na adrese info@lerneo.cz nebo nám zavolejte na 775 865 305. 

Ano, naše kurzy jsou skvělými dárky! Chcete-li zakoupit kurz jako dárek, zvolte kurz a klikněte na tlačítko „dát dárek“, vyplňte potřebne údaje a poté Vás systém přesměruje přímo k placení.

Po dokončení nákupu obdržíte potvrzovací e-mail na adresu uvedenou při nákupu. Máte-li jakékoli dotazy ohledně Vašeho nákupu, můžete nás vždy kontaktovat na adrese info@lerneo.cz nebo nám zavolat na 775 865 305.

Ano, volbu můžete nechat i na obdarovaném. Přejděte na stránku. Dole najdete možnost „Nebo nechte volbu na nich“.

Ano, můžete si zvolit datum a čas dodání dárku. Na obrazovce nákupu vyberte možnost "", poté vyplňte potřebné informace, můžete tak zvolit například narozeniny konkrétní osoby nebo poslat Vašim blízkým dárky k Vánocům.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám

Přáli byste si kurz od konkrétního lektora?

Napište nám.

Aktuální informace můžete sledovat
na našich sociálních sítích

nebo na našem blogu blog

© copyright Bonafide Group 2017 IČO: 29040621

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím